Filozofia

Mamy obsesję na
punkcie piękna

Żongler to międzynarodowy zespół projektantów, przyjaciół, którzy tworzą indywidualnie lub razem – zawsze w przyjaźni. Fundamentami studia jest widzenie, patrzenie, przyglądanie się i prezentacja tych aktów wysoko ponad sztywnymi podziałami sztuki wizualnej. Zróżnicowane pojęcia piękna i brzydoty wśród odbiorców pojawiały się w ciągu dziejów. Żongler skupia się na sposobie odczuwania koncepcji przez przeciętnego widza.

Zrzeszeni w AIGA New York / 01

Sphynx Żongler

Żongler / 02

Proces twórczy

W naszym przekonaniu, świetny projekt nie może powstać bez pasji, talentu i przede wszystkim osobistego zaangażowania. Naszym celem jest stworzenie produktu, który wyróżnia się dobraną równowagą użyteczności ze skutecznym oddziaływaniem wizualnym. Rozważamy wszystkie procesy. Jak prezentuje się marka, jak mówi, jak zachowuje się i jak osiąga wyznaczony cel.

Jonasz Maczyński

Eye on design

Oczy na design / 03

Photography Studio

Kreatywne koncepcje / 04

Co robimy

Projekty wychodzące z Żonglera są #dope, pozbawione granic, dzięki wyjątkowej strukturze studia. 29 przedsiębiorców i freelancerów z zakresu grafika & strategia, identyfikacja & architektura brandu, ilustracja & animacja, interfejs & doświadczenie użytkownika, produkty & opakowania, reklama & komunikacja, scenografia & instalacje.

Pobierz broszurę informacyjną

Portrait of a woman

Doświadczone zmysły / 05

Julius Caesar

Nieodkryte drogi / 06

...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!